Засідання Робочої комісії Адміністрації Держспецзв'язку і Профспілки з підведення підсумків виконання Галузевої угоди за 2022 рік

14:46 08.05.2023
04 травня 2023 року у приміщенні Держспецзв'язку відбулося засідання Робочої комісії Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійної спілки працівників зв'язку України з підведення підсумків виконання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України на 2022-2024 роки за 2022 рік.
Засідання відбулось під головуванням співголів комісії – заступника голови Держспецзв'язку Володимира Трофименка і голови Профспілки Наталі Мазур.
На порядок денний засідання було винесено такі питання:
1. Підведення підсумків виконання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України на 2022-2024 роки за 2022 рік.
2. Ведення переговорів щодо укладання Додаткової угоди № 2 до Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України на 2022-2024 роки.
Заслухавши та обговоривши інформацію Профспілки і Держспецзв'язку, сторони дійшли згоди, що зобов'язання між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України щодо виконання Галузевої угоди за 2022 рік в цілому вважати виконаними. 
Ухвалено рішення про укладення Додаткової угоди № 2 до Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України на 2022-2024 роки.
Додаткову угоду № 2 підписали Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрій Щиголь та Голова Професійної спілки працівників зв'язку України Наталя Мазур.