Підписано нову Галузеву угоду між Адміністрацією Держспецзв'язку і Профспілкою на 2022-2024 роки

16:34 23.12.2021
23 грудня 2021 року у приміщенні Держспецзв'язку відбулося підписання Галузевої угоди між Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України і Професійною спілкою працівників зв'язку України на 2022 – 2024 роки.
Підписи на документі поставили Голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України Юрій Щиголь та Голова Професійної спілки працівників зв'язку України Микола Стародуб.
Метою підписання Галузевої годи є сприяння розвитку галузі зв'язку, посилення соціального захисту працівників, регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, забезпечення конституційних прав та гарантій працівників і роботодавців підприємств, установ і організацій галузі зв'язку, які перебувають у сфері дії Сторін, що підписали Угоду (далі - Підприємства), і передбачає зобов'язання Сторін, які спрямовані на створення умов для підвищення ефективності роботи, реалізації на цій основі професійних, трудових та соціально-економічних гарантій для працівників і трудових колективів Підприємств.
Угода набирає чинності з 01 січня 2022 року і діє до укладення нової Угоди.
Текст нової Галузевої угоди після повідомної реєстрації буде опублікований на сайті Профспілки працівників зв'язку України.