Людина, її життя та здоров’я мають бути найвищою соціальною цінністю для суспільства й держави! Інтерв'ю з головою Обласної організації профспілки працівників зв'язку Луганської дирекції ПАТ "Укрпошта" в м. Сєвєродонецьку Тетяною Хижук!

12:19 29.04.2021
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці з метою сприяння запобіганню нещасним випадкам і захворюванням на робочих місцях у всьому світі. Це можливість привернути увагу до теми, яка стосується всіх без винятку учасників виробничого процесу.
Охорона праці - це повсякденна, непроста, копітка робота в будь-якому колективі. Вона вимагає постійних зусиль як від головних інженерів підрозділів, фахівців, громадських інспекторів з охорони праці, так і від самих працівників.
Тетяно Іллівно, окрім того, що Ви є профспілковим лідером, Ви у минулому очолювали службу охорони праці Луганської дирекції АТ "Укрпошта".

- Скільки років Ви відповідали за охорону праці у філії? І що для Вас означає охорона праці?
Начальником Служби охорони праці Луганської дирекції я працювала з жовтня 2014 року з моменту створення на базі Центру поштового зв’язку № 14 в місті Сєвєродонецьку Луганської дирекції, тому що частина Луганської області разом з колишньою дирекцією залишились на непідконтрольній Україні території. До 2014 року в галузі поштового зв’язку працювала інженером з охорони праці з 1996 року. А взагалі стаж роботи в охороні праці з 1985 року, після закінчення інституту.
Вся моя трудова діяльність була присвячена охороні праці, постійному спілкуванню з людьми, вирішенню питань захисту працівників від небезпечних чинників, що і надалі залишається невід’ємною частиною в моїй профспілковій роботі.

- Як Ви знаєте, відповідальність за створення і функціонування системи управління охороною праці законодавчо покладено на роботодавця. Як справляється адміністрація філії з цим завданням? Яку допомогу їй надає профспілкова організація і як працює система громадського контролю?
Охорона праці робітника – це обов’язок кожного роботодавця. І якщо на підприємстві будуть створені нормальні умови праці і роботодавець буде більше піклуватися про працюючих, тоді і працівник буде ставитися більш відповідально до своїх обов’язків. На підприємстві знизиться рівень травматизму, а це наша спільна мета!
Щомісяця адміністрація спільно з членами профактиву проводить по районам виробничі наради з керівниками відділень поштового зв’язку, на яких піднімаються і питання охорони праці, такі як забезпечення спецодягом та спецвзуттям, дотримання температурного режиму в опалювальний сезон, ремонту у відділеннях, забезпечення листонош велосипедами та їх ремонту, забезпечення безпеки листонош на доставних дільницях під час доставки грошових коштів пенсіонерам.
Адміністрація Луганської дирекції безумовно приділяє увагу підготовці об’єктів поштового зв’язку до роботи в осінньо-зимовий період, але все ж таки були проблеми із запуском газових котлів через застарілість газового обладнання.
В реалізації системи управління охороною праці активну участь бере профспілковий комітет. Голова профспілки – постійний член комісій з питань охорони праці. Такий підхід дає можливість виявляти наявність шкідливих виробничих факторів і створювати сприятливі умови для їх локалізації, своєчасно регулювати питання забезпечення працівників засобами індивідуального захисту.
Регулярні перевірки, зустрічі з працівниками під час відвідування виробничих підрозділів, що проводяться профспілковим активом, дають змогу розкривати наявні недоліки, реально оцінювати стан виробничого травматизму та санітарно-побутового забезпечення працюючих. Результати таких перевірок виносяться для обговорення на засідання профкому. Під профспілковий контроль узято й проведення періодичних медичних оглядів.

- Тетяно Іллівно, чи можливо досягти хороших виробничих результатів, не приділяючи належної уваги охороні праці?
Щоб працівник був заохочений виконувати свою роботу з додержанням вимог охорони праці, необхідно забезпечити його нормальними умовами праці на робочому місці.
Здорові та безпечні умови праці, запобігання виробничим ризикам, дотримання самими працівниками встановлених правил безпеки – це основні пріоритети як служби охорони праці, так і профспілкового активу.
Якщо не приділяти належної уваги дотриманню працівниками вимог нормативних актів з охорони праці, не створювати працівникам гідних умов праці – це буде тягнути за собою підвищення рівня травматизму, захворюваності на респіраторні хвороби. А від цього будуть страждати і виробничі результати.

- Одним з основних показників ефективності роботи з профілактики виробничого травматизму для будь-якого підприємства є кількість нещасних випадків на виробництві. Чи багато нещасних випадків сталося у філії в минулому році?
На жаль, в Луганській дирекції кількість нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, в порівнянні з 2019 роком збільшилась на 4 випадки - з 1 випадку до 5 випадків.
Серед основних видів подій, що призвели до нещасного випадку займають: падіння потерпілого під час пересування – у 4 випадках та ушкодження внаслідок контакту з тваринами – 1 випадок.
Основні причини настання нещасних випадків: невиконання вимог інструкцій з охорони праці (організаційні) – у 4 випадках, особиста необережність потерпілого (психофізіологічні) – 1 випадок.

- На Вашу думку, що найчастіше є причиною травмування працівників на виробництві?
Основними причинами травмування працівників на виробництві є і залишаються ігнорування працівниками вимог нормативних актів з охорони праці, низький рівень виробничої та технологічної дисципліни, не використання засобів індивідуального захисту.
На мою думку, в багатьох випадках травмування відбувається і через те, що керівниками виробничих підрозділів недостатньо приділяється увага виконавчій дисципліні, проведенню навчання та перевірки знань з питань охорони праці, а також низький рівень трудової дисципліни, обумовлений відсутністю економічних стимулів при впровадженні норм і правил охорони праці та застосуванню дієвих економічних санкцій при їх порушенні. Виконання плану доходів будь якою ціною - тягне за собою порушення інструкцій з охорони праці працівниками, недотримання встановлених правил безпеки.
Але є і такі причини травмування, коли настання нещасного випадку не залежить від обізнаності та уважності працівника. Це незадовільний стан доріг, тротуарів, безпритульні тварини, зловмисники, бойові дії. Знання нормативних актів не завжди в даних випадках зможуть допомогти уникнути нещасного випадку.
З урахуванням вищевикладеного аналітичного огляду страхових нещасних випадків на виробництві за 2020 року, я вважаю, що робота та профілактика нещасних випадків, як виявляється, службою охорони праці проводиться недостатньо, коли допущено такий зріст виробничого травматизму за 2020 рік у порівнянні з 2019 роком.   

- Тетяно Іллівно, у Всесвітній день охорони праці в більш ніж в ста країнах світу проводяться різні заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних проблем охорони праці. Розкажіть про заходи, які проводяться у Вашій філії?
Профспілковим активом з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в трудових колективах виробничих підрозділах в он-лайн режимі проведено роз’яснювальну роботу щодо вимог нормативних актів у сфері охорони праці, бесіди і консультації щодо необхідності дотримання на роботі та вдома правил користування електроприладами, безпечної поведінки при виявленні пошкоджень електромережі, під час виконання робіт на стаціонарних робочих містах та на доставних дільницях, про безпечну поведінку працівників у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Головною метою даних заходів є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до необхідності зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.

- Зараз дуже актуальна проблема захисту працівників від коронавірусної інфекції. Як не допустити проникнення вірусу в трудовий колектив? Як справляється Луганська дирекція АТ "Укрпошта" і що вже для цього зроблено?
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції «COVID-19» серед клієнтів та співробітників, задіяних при наданні послуг користувачам, з урахуванням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я і Міністерства охорони здоров’я України щодо запобігання поширенню короновірусної інфекції, роботодавцем забезпечуються всі працівники виробничих підрозділів та адміністративного апарату засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами, засобами дезінфекції. Щоденно та по декілька разів на день проводиться прибирання, дезінфекція робочих приміщень і поверхонь на робочих місцях працівників. В операційних залах на підлозі наклеєні кольорові стрічки для обмеження близького спілкування працівників з клієнтами. Черги очікування серед клієнтів відбуваються на вулиці на відстані 1,5 метра один від одного.
Профспілкова організація Луганської дирекції злагоджено співпрацює з адміністрацією дирекції, службою охорони праці і при необхідності екстреного реагування на упередження випадків захворювання працівників надає фінансову допомогу на придбання ЗІЗ, тестування працівників та інших потреб.
Профспілкова організація дирекції на початку введення карантину в 2020 році також взяла участь в придбанні засобів індивідуального захисту, всім операторам поштового зв’язку і листоношам, які працюють з клієнтами, та прибиральникам виробничих приміщень, які проводять дезінфекцію, придбали гумові рукавички, захисні маски. В умовах обмеження руху міжміського громадського транспорту і значного збільшення вартості проїзду в маршрутних таксі, була надана матеріальна допомога працівникам, членам профспілки, які проживають в інших містах для проїзду до місця роботи і назад.
Разом з адміністрацією проводиться інформаційно-роз’яснювальна кампанія про перебіг ситуації с COVID-19 та щодо запроваджених заходів із запобігання ризику інфікування вірусом і щодо порядку дій у випадку інфікування. На підприємстві розроблені протиепідемічні заходи. Через всі доступні інформаційні заходи та листівками доведено до кожного працівника, що потрібно робити, щоб захистити себе від можливого захворювання.

- Будь-які роботи і заходи в галузі охорони праці потребують і значних фінансових витрат. Чи достатньо коштів виділяється на охорону праці? Скільки в середньому витрачається на охорону праці в перерахунку на одного працюючого?
В 2020 році в перерахунку на одного працюючого на роботи і заходи з охорони праці було витрачено на одного працівника 1100 грн. Це, безумовно, немаленька сума, але потрібно враховувати, що значні кошти закладені в цій сумі на ЗІЗ, антисептичні засоби, засоби дезінфекції у профілактиці і боротьбі з коронавірусною інфекцією.

- Тетяно Іллівно, що необхідно зробити для вдосконалення роботи з охорони праці?
Людина, її життя та здоров’я мають бути найвищою соціальною цінністю для суспільства й держави.
Потенціал підвищення існуючого рівня охорони праці вбачаю в підвищенні рівня самоорганізації безпечної поведінки працівників, особливо в нинішніх умовах орієнтуватися на мінімізацію нещасних випадків, а відтак і стабільності та розвитку працеохоронної культури.
Луганська дирекція працює у надзвичайно складних умовах, де поштовики в окремих регіонах працюють фактично з ризиком для життя. І в зв’язку з цим, з’явились нові небезпечні фактори, такі як травмування внаслідок потрапляння під обстріли, під дію вибухових снарядів. Поява таких факторів вимагає проведення додаткового навчання працівників, як мінімізувати вплив цих факторів, як діяти в разі потрапляння під обстріли, як діяти при виявленні підозрілих предметів.
Обов’язковим елементом вдосконалення роботи з охорони праці на підприємстві має бути принцип гарантування безпеки праці працівником, і його дотримання має базуватися на індивідуальній відповідальності за безпеку кожного працівника – від роботодавця до працівника.
Рівень працеохоронної діяльності на об’єктах поштового зв’язку має залежність від повноти реалізації заходів на користь зовнішніх чинників систем виробництва, стабільної ситуації в країні та самоорганізації кожного працівника.
Запобігання травматизму – мета роботи служби охорони праці, керівництва, кожного працівника, - і тільки за повного розуміння, взаємного бажання, спільної співпраці, комплексного підходу – можливе вирішення проблем працеохоронної діяльності і досягнення головної мети – безпечності виробництва.

- І насамкінець, що б Ви хотіли побажати працівникам з нагоди Всесвітнього дня охорони праці?
28 квітня ми щороку відзначаємо Всесвітній день охорони праці в Україні. Вшановуючи пам’ять загиблих на виробництві, а їх, на жаль, в Луганській дирекції п’ять чоловік, хочу нагадати всім, що найвища цінність людини – це життя та здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль. Бережіть себе та тих, хто працює поруч з вами! Пам’ятайте, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та розвиток охорони праці є запорукою збереження життя та здоров’я кожного працюючого.
Щиро бажаю всім працівникам поштового зв’язку міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, здійснення всіх ваших найзаповітніших задумів! Ясного квітневого неба, сімейного тепла та затишку в ваших оселях!!!

Тетяно Іллівно, дякую Вам за змістовну розмову і бажаю подальшої результативної роботи в цьому важливому напрямку!

Розмовляла Тетяна Бувайлик, заступник завідувача відділу організаційно-правової роботи Профспілки працівників зв'язку України.

Фото надано Обласною організацією профспілки працівників зв'язку Луганської дирекції ПАТ "Укрпошта" в м. Сєвєродонецьку.