Інтерв'ю з головою Об'єднаної первинної профспілкової організації ДП "Український державний центр радіочастот" Любов Пінчук!

13:17 30.04.2021
Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці з метою сприяння запобіганню нещасним випадкам і захворюванням на робочих місцях у всьому світі. Це можливість привернути увагу до теми, яка стосується всіх без винятку учасників виробничого процесу.
Охорона праці - це повсякденна, непроста, копітка робота в будь-якому колективі. Вона вимагає постійних зусиль як від головних інженерів підрозділів, фахівців, громадських інспекторів з охорони праці, так і від самих працівників.
Любове Павлівно, окрім того, що Ви є профспілковим лідером, Ви ще й займаєтеся питаннями охорони праці в Українському державному центрі радіочастот.

- Скільки років Ви займаєтеся питаннями охорони праці в Українському державному центрі радіочастот"? І що для Вас означає охорона праці?
Питаннями охорони праці на підприємстві я займаюся майже 18 років.
На трудову діяльність на виробництві припадає не менше 40-50 % життя людини. В процесі трудової діяльності працівник піддається дії багатьох шкідливих та небезпечних виробничих факторів, тому що в сучасному  виробництві використовується велика кількість різноманітних енергоємних технічних засобів і небезпечних хімічних речовин, які часто становлять загрозу здоров'ю чи навіть життю людини.
Охорона праці покликана виявляти небезпеки виробничої діяльності, причини їх виникнення та розробляти методи і засоби захисту.

- Як Ви знаєте, відповідальність за створення і функціонування системи управління охороною праці законодавчо покладено на роботодавця. Як справляється адміністрація підприємства з цим завданням? Яку допомогу їй надає профспілкова організація і як працює система громадського контролю?
Я можу з упевненістю сказати, що створення здорових і безпечних умов праці на підприємстві є одним з основних пріоритетів діяльності адміністрації.
Щорічно розробляються комплексні заходи щодо підвищення рівня охорони праці на підприємстві.
Працівники виробничих підрозділів регулярно забезпечуються засобами захисту, в тому числі спецодягом та спецвзуттям. Працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими та важкими умовами праці та за особливий характер праці, надаються пільги та компенсації. В законодавчо передбачені терміни проводиться атестація робочих місць за умовами праці.
До 2020 року регулярно проводилися періодичні медичні огляди працівників.
Члени профспілкового комітету спільно з адміністрацією проводять вибіркову перевірку стану охорони праці в структурних підрозділах, забезпеченість працівників спецодягом та спецвзуттям та надання пільг і компенсацій працівникам за роботу з важкими та шкідливими умовами праці тощо.

- Любове Павлівно, чи можливо досягти хороших виробничих результатів, не приділяючи належної уваги охороні праці?
Якщо керівник буде зацікавлений в стабільній роботі підприємства, в здоров’ї своїх працівників, буде виконувати заходи, спрямовані на покращення умов та безпеки праці, підприємство досягне хороших виробничих результатів, а профспілка йому в цьому допоможе і проконтролює.

- Одним з основних показників ефективності роботи з профілактики виробничого травматизму для будь-якого підприємства є кількість нещасних випадків на виробництві. Чи багато нещасних випадків сталося на підприємстві в минулому році?
Починаючи з 2011 року в УДЦР відсутні нещасні випадки на виробництві.

- На Вашу думку, що найчастіше є причиною травмування працівників на виробництві?
На мою думку основними причинами нещасних випадків на виробництві є недостатня підготовленість працівників і керівників з питань охорони праці, відсутність дієвого контролю за станом безпеки на робочих місцях, невиконання працівниками встановлених норм безпеки, недостатнє забезпечення працюючих засобами захисту та використання застарілого обладнання.

- Любове Павлівно, у Всесвітній день охорони праці в більш ніж в ста країнах світу проводяться різні заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних проблем охорони праці. Розкажіть про заходи, які проводяться в УДЦР?
Наказом УДЦР був затверджений склад організаційного комітету з проведення заходів присвячених Дню охорони праці на підприємстві та план його проведення. Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, масові заходи на підприємстві планом не передбачалися. Натомість організовано анонімне анкетування працівників з питань вакцинування працівників від COVID-19 та питань покращення організації дистанційної роботи.
Крім того заплановано перегляд нормативних актів з охорони праці, що діють на підприємстві, з метою внесення в них питань щодо зменшення ризику поширення та захворювання на СOVID-19.

- Зараз дуже актуальна проблема захисту працівників від коронавірусної інфекції. Як не допустити проникнення вірусу в трудовий колектив? Як справляється підприємство і що вже для цього зроблено? З якими складнощами і труднощами Вам довелося зіткнутися або доводиться стикатися?
Пандемія COVID-19 вплинула на всі сторони діяльності підприємства.
З початку 2020 року в УДЦР запроваджено посилені протиепідеміологічні заходи, спрямовані на зменшення ризику запобігання поширення та захворювання на COVID-19 серед працівників підприємства, які були розроблені комісією з питань надзвичайних ситуацій (протягом 2020 та 1 кварталу 2021 року відбулося 7 засідань комісії).
На виконання рішень комісії було впроваджено ряд заходів, а саме:
- розроблено інформаційно-довідкові матеріали щодо профілактичних заходів по уникненню зараження коронавірусом;
- проведення нарад, семінарів та інших подібних заходів із значною кількістю учасників почало здійснюватися в режимі відеоконференцій;
- запроваджена дезінфекція будівель, приміщень, виробничих дільниць, де перебували працівники з підтвердженим діагнозом захворювання на COVID-19;
- придбано безконтактні термометри та організовано температурний скринінг всіх працівників підприємства та відвідувачів на центральній прохідній;
- блокування перепусток працівників, які захворіли на COVID-19, та працівників, які контактували з ними;
- організована дистанційна робота для працівників ряду структурних підрозділів;
- організовано централізоване забезпечення працівників захисними масками;
- забезпечено регулярне провітрювання та вологе прибирання приміщень, місць прийому їжі і транспортних засобів;
- інші заходи, спрямовані на зменшення ризику поширення захворювання на COVID-19.

- Будь-які роботи і заходи в галузі охорони праці потребують і значних фінансових витрат. Чи достатньо коштів виділяється на охорону праці? Скільки в середньому витрачається на охорону праці в перерахунку на одного працюючого?
На нашому підприємстві на виконання комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, попередження виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій у 2020 році на підприємстві було витрачено-  1 980 180 грн.
Витрати на виконання заходів з охорони праці на 1 працюючого склали – 2041 грн.
 
- Любове Павлівно, що необхідно зробити для вдосконалення роботи з охорони праці?
Як кажуть, все можна постійно вдосконалювати. Але якщо ми не будемо порушувати відомі нам Закони та Постанови, а здійснювати контроль та надавати допомогу керівникам, ділитися досвідом роботи з охорони праці, обмінюватись думками з колегами з інших підприємств, всі будуть працювати в безпечному режимі і без порушень.

- І насамкінець, що б Ви хотіли побажати працівникам з нагоди Всесвітнього дня охорони праці?
Бажаю всім, насамперед, бути здоровими, не розслаблятись, а продовжувати приділяти велику увагу створенню безпечних і здорових умов праці та профілактиці нещасних випадків на виробництві.

Любове Павлівно, дякую Вам за змістовну розмову і бажаю подальшої результативної роботи в цьому важливому напрямку!

Розмовляла Тетяна Бувайлик, заступник завідувача відділу організаційно-правової роботи Профспілки працівників зв'язку України.

Фото надано Об'єднаною первинною профспілковою організацією ДП "Український державний центр радіочастот".