Дбаємо про наших спілчан!

14:08 09.08.2022
Автор:  Профспілка працівників зв'язку України
Профспілка працівників зв'язку України піклується про своїх членів профспілки, а тому 05 серпня 2022 року звернулася до Федерації профспілок України щодо надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим профспілковим працівникам і активістам за рахунок Фонду солідарності ФПУ.
Також питання щодо матеріальної підтримки постраждалих спілчан, розглядаються на засіданнях виборних органів організаційних ланок Профспілки.
Так, Об'єднана профспілкова організація Укрпошти оновила інформацію про постраждалих членів профспілки від воєнної агресії російських військ проти України станом на 01.08.2022 року і 02 серпня 2022 року в онлайн режимі провела чергове засідання Комітету ОПО Укрпошти на якому було розглянуто питання "Про надання безповоротної фінансової допомоги спілчанам, які постраждали у війні з росією".
Комітет Об'єднаної профспілкової організації Укрпошти прийняв рішення про надання безповоротної фінансової допомоги профспілковим організаціям (організаційним ланкам) ОПО Укрпошти, на території яких відбуваються інтенсивні воєнні дії для надання допомоги 124 членам профспілки, які постраждали, потребують підтримки і продовжують працювати на підприємстві, а також пенсіонерам, які після виходу на пенсію ніде більше не працювали і продовжують сплачувати профспілкові внески на загальну суму 372,0 тис. гривень.