18:30 08.10.2019
Автор:  Профспілка працівників зв'язку України
Шановні колеги – працівники поштового зв'язку!
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім днем пошти!
Пошта - найдавніша і перевірена століттями система зв'язку між людьми, підприємствами та населеними пунктами і сьогодні зберігає свою значимість і необхідність. Її традиції та ефективна діяльність відіграють важливу роль у соціально-економічному розвитку країни, сприяють благополуччю і підвищенню якості життя людей, особливо це стосується населення, яке живе у сільській місцевості, у найвіддаленіших населених пунктах, де пошта залишається єдиним представником держави і виконує свою соціальну місію.
Працівники пошти постійно працюють над вдосконаленням та розширенням  переліку послуг, впроваджують сучасні технології, нові форми обслуговування для зручності споживачів і скорочення часу їх обслуговування.
Незважаючи на впровадження сучасних сервісів, автоматизацію і модернізацію виробничих процесів, незамінною залишається робота листонош, операторів, сортувальників, програмістів, водіїв та багатьох інших фахівців. 
Дякую вам, шановні колеги, дякую ветеранам поштового зв'язку, за вагомий вклад у розвиток галузі, професіоналізм і відданість своїй справі. Бажаю всім здоров'я, щастя, нових успіхів і досягнень. Добра і благополуччя вам і вашим близьким!
З повагою
Голова Профспілки працівників зв'язку України                                                  М.Стародуб