Звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Миколаївської філії Концерну РРТ!

12:02 16.10.2020
Автор:  ППО Миколаївської філії Концерну РРТ
01 вересня п.р. в Актовій залі Миколаївської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулась звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Миколаївської філії Концерну РРТ.
На Конференцію було обрано 13 делегатів, з них у роботі Конференції взяли участь 12 делегатів.
У роботі Конференції також взяли участь: Мізецький Ю.В. – директор філії та Оселедченко О.О. – головний інженер філії.
Запрошені та делегати звітно-виборної конференції заслухали звіт голови Ревізійної комісії Анастасії Юшкової та звіт про роботу профкому за останні 5 років голови первинної профспілкової організації Вадима Грицана. 
Голова Ревізійної комісії Анастасія Юшкова звітувала перед учасниками Конференції про фінансову діяльність профкому за минулий період, відзначивши правильність і своєчасність ведення документації та освоєння профспілкових коштів.
Звітуючи конференції, голова профкому Вадим Грицан зупинився на основних напрямках роботи профкому, які відображали зміст його діяльності за звітний період.
Зокрема, йшлося про плідну роботу з адміністрацією філії як при підготовці Колективного договору, так і здійсненні контролю за дотриманням законодавства про працю, покращення соціально-побутових умов, надання матеріальної допомоги спілчанам, оздоровлення дітей, організацію культурно-масової роботи тощо.
Під час обговорення, делегати Конференції одноголосно затвердили звіт Ревізійної комісії та визнали роботу профспілкового комітету Миколаївської філії Концерну РРТ за звітний період "задовільною".
За результатами голосування головою Первинної профспілкової організації Миколаївської філії Концерну РРТ на наступний термін обрано Вадима Грицана, заступником голови - Наталію Максименко, скарбником профкому – Світлану Нікітюк, також було обрано профспілковий комітет та Ревізійну комісію.