Зміна Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку

10:50 31.07.2019
Автор:  Профспілка працівників зв'язку України
29 липня 2019 року в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації відбулося засідання тристоронньої Робочої групи з розробки та удосконалення Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, в якому взяла участь Наталя Мазур - завідувач відділу організаційно-правової роботи Профспілки працівників зв'язку України.
На засіданні було розглянуто проект Рішення НКРЗІ щодо перегляду Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку. 
Новий проект Граничних тарифів розроблено з урахуванням зростання розміру мінімальної заробітної плати у 2020 році. Проектом передбачається підвищення тарифів на пересилання письмової кореспонденції у межах України (непріоритетний лист вагою до 50 г, базова величина) на 1 гривню або на 13 %, за кожне непріоритетне та пріоритетне рекомендоване відправлення (картка, лист, бандероль) понад плату за масу на 1 гривню або на 14 % та на пересилання посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг у межах України на 5 гривень або на 22 % (посилка масою 1кг).
Такі послуги, як пересилання простої і рекомендованої письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг, надаються за Граничними тарифами, затвердженими рішенням НКРЗІ від 07.08.2018 № 414, що набрало чинності з 1 січня 2019 р.
Проект Граничних тарифів має надійти на погодження до Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.