Засідання Комітету ОПО Концерну РРТ!

15:53 29.07.2019
Автор:  ОПО Концерну РРТ
16 липня 2019 року у м. Києві відбулося чергове засідання Комітету Об’єднаної профспілкової організації Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення (надалі ОПО Концерну РРТ).
В роботі чергового засідання Комітету взяли участь: Наталя Мазур - завідувач відділу організаційно-правової роботи Профспілки працівників зв’язку України, Сергій Мікрюков - в.о. генерального директора Концерну РРТ, Валерій Борщов - голова ППО Одеської філії Концерну РРТ, голови профспілкових організацій філій Концерну РРТ – члени профспілкового Комітету ОПО Концерну РРТ.
Відкриваючи засідання, голова ОПО Концерну РРТ Анатолій Щеголь інформував присутніх про стан справ та про поточну ситуацію, яка склалася в ОПО Концерну РРТ після проведення останнього засідання Комітету, ознайомив з основними показниками господарської діяльності Концерну РРТ за звітний період.
          На засіданні були розглянуті основні питання порядку денного, в тому числі:
- підтверджені  повноваження переобраних голів ППО філій Концерну РРТ;
- підтверджені рішення Президії Комітету ОПО Концерну РРТ за звітний період;
- розглянуто заяву голови ОПО Концерну РРТ про дострокове припинення своїх повноважень та про скликання позачергової звітно-виборної конференції та порядок її проведення;
- затверджений фактичний кошторис витрат на проведення чергового засідання Комітету ОПО Концерну РРТ та внесені зміни до кошторису доходів та витрат ОПО Концерну РРТ на 2019 рік.
На засіданні згідно порядку денного крім ряду статутних питань було розглянуте і питання порушення адміністрацією Концерну РРТ трудового законодавства.
Підставою для розгляду стало звернення голови Первинної профспілкової організації Концерну РРТ щодо фактів порушення адміністрацією Концерну РРТ Закону України про професійні спілки.
Крім того у листі були наведені факти грубого порушення норм Закону при перевірці фактів викладених у заявах, які надійшли до Профспілки працівників зв’язку України від начальника юридичного відділу Концерну РРТ Панамаренка Д.М. та виявлені при перевірці інспектором праці профспілок Мазур Н.В.
В.о. генерального директора Концерну РРТ Мікрюков С.А. надав роз’яснення щодо порушень адміністрацією діючого Законодавства та запевнив, що будуть вжиті відповідні заходи по виправленню ситуації.
В.о. генерального директора інформував про ситуацію, яка склалася на підприємстві за останній час після відключення аналогового мовлення, про ті заходи, що плануються реалізувати  для виходу із кризового стану та розробку стратегічного плану з розвитку Концерну РРТ на 2019-2020 роки, згідно якого буде можливість стабілізувати ситуацію у найближчий час та перейти до наступного економічного зростання.  
Керівник відповів на питання присутніх та подякував за запрошення.
По закінченню Комітету ОПО Концерну РРТ для учасників засідання була організована культурна програма з виїзною екскурсією.