Вітання з нагоди 20-річчя від дня створення Об'єднаної профспілкової організації ПАТ "Укртелеком"

16:34 29.09.2020
Шановна Людмило Арсенівно!
Шановні колеги!
Від імені Профспілки працівників зв'язку України прийміть найщиріші вітання з нагоди 20 - річчя від дня створення Об'єднаної профспілкової організації ПАТ "Укртелеком".
Оцінюючи сьогодні пройдений шлях можна сміливо стверджувати: Об'єднана профспілкова організація ПАТ "Укртелеком" завжди жила життям спілчан, в міру сил і можливостей відстоювала і продовжує відстоювати їх інтереси.
Історія Об'єднаної профспілкової організації невіддільна від історії галузі, від історії підприємства. Разом з нею ваша організація пройшла складний і славний шлях, який поєднує і досягнення, і втрати, але при цьому, завжди залишаючись на захисті інтересів працівників, дбаючи про підвищення їх добробуту.
Протягом десятків років Об'єднана профспілкова організація веде боротьбу за гідну працю, робочі місця, безпечні умови праці, високі соціальні гарантії для спілчан, працює у сфері організаційної, культурно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи. 
На робочих місцях, в години відпочинку і святкувань, у вирішенні всіх життєво-важливих питань кожен зв'язківець відчував поруч надійне плече профспілкової організації, яка була і залишається другом, помічником та захисником. 
В нинішній непростий час для підприємств галузі зв'язку ще більша відповідальність лягає на плечі профспілкових організацій, коли об'єктивна реальність ставить нові виклики і завдання щодо захисту прав працівників, необхідності проведення в трудових колективах інформаційно-роз'яснювальної роботи. При цьому Об'єднана профспілкова організація, використовує всі дозволені законом форми боротьби, веде конструктивний діалог з соціальними партнерами, тим самим добиваючись покращення життєвого рівня спілчан.
У день 20-річчя від дня створення Об'єднаної профспілкової організації ПАТ "Укртелеком" висловлюю щиру вдячність всім профспілковим працівникам та активістам за щоденну самовіддану працю, турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм, віддане служіння профспілковій справі!
Бажаю Вам, шановна Людмило Арсенівно, всім профспілковим працівникам та активістам єдності, солідарності, витримки і стійкості у вирішенні соціальних питань, створенні нормальних, безпечних умов праці, відстоюванні прав та інтересів зв'язківців.
З повагою
Голова Профспілки 
працівників зв’язку України                             М.Стародуб