ВІДЗНАЧАЄМО НАЙКРАЩИХ!

14:39 31.07.2019
Автор:  Черкаська обласна організація профспілки працівників Укрпошти
За ініціативою адміністрації Черкаської дирекції АТ "Укрпошта" та Президії Комітету Черкаської обласної організації профспілки працівників Укрпошти, з червня цього року в Черкаській дирекції започатковано конкурс під назвою "Мотиватор".
Конкурс проводиться серед міських відділень поштового зв’язку, підсумки підводяться за результатами роботи кожного місяця. 
Метою конкурсу є сприяння підвищенню стандартів обслуговування споживачів, збільшенню обсягів посилок, зростанню доходів від приймання платежів та заохочення працівників відділень поштового зв’язку, які спільними зусиллями зможуть вибороти лідерство згідно умов конкурсу.
Першим переможцем конкурсу став колектив центрального відділення поштового зв’язку Чигирин-1 на чолі з досвідченим керівником, профспілковим активістом Загоруйко Людмилою Іванівною. 
Заступник директора Олександр Марченко привітав поштовиків Чигиринщини з впевненою перемогою та подякував за відмінну злагоджену роботу. Кожен член команди лідера отримав від профспілки у подарунок  футболку у корпоративному стилі. 
 
Голова Черкаської обласної організації
профспілки працівників Укрпошти                                           Ю.Лонська