Відповідь Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики щодо законопроєкту № 3377

11:02 26.05.2020
На звернення Профспілки працівників зв'язку України та трудового колективу Концерну РРТ від 08.05.2020 року до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. щодо законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", реєстр. № 3377 від 22.04.2020 року, яким передбачалося внести зміни до Розділу Х "Прикінцеві положення" Закону України "Про телебачення і радіомовлення" що, на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), тимчасово звільнити телерадіоорганізації та провайдерів програмних послуг, що використовують радіочастотний ресурс, аж до 31 грудня 2020 року, від оплати 50 відсотків вартості послуг Концерну РРТ, надійшла відповідь від Голови Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Ткаченка О.В.
Повідомляється, що Комітет на засіданні 13 травня ц.р. переглянув свій висновок від 24 квітня ц.р. щодо зазначеного проєкту та рекомендує Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти законопроєкт за основу та доручити Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики підготувати його до другого читання з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та доручень ВРУ про внесення змін до структурних розділів проєкту, в тому числі про вилучення із тексту проєкту пункту щодо тимчасового звільнення телерадіоорганізацій та провайдерів програмних послуг, що використовують радіочастотний ресурс, аж до 31 грудня 2020 року, від оплати 50 відсотків вартості послуг Концерну РРТ.
Верховна Рада України 13 травня ц.р. розглянула зазначений законопроєкт у першому читанні, прийняла його за основу із відповідним дорученням Комітету.