Угода між НКРЗІ та Профспілкою працівників звʼязку України виконується!

18:21 08.10.2019
8 жовтня 2019 року в НКРЗІ у співпраці з Професійною спілкою працівників звʼязку України та ДП  "Український державний центр радіочастот" відбулося відразу 2 події: під головуванням члена НКРЗІ Склярова О.І. підведено підсумки стану виконання впродовж 1-го півріччя 2019 року Угоди між НКРЗІ та Профспілкою працівників звʼязку України на 2017 – 2019 роки та  проведено переговори щодо укладання Угоди на наступний період. 
 Голова Профспілки працівників звʼязку України Стародуб М.М. вкотре відзначив високий рівень співпраці Профспілки як з НКРЗІ так і з керівництвом ДП "Український державний центр радіочастот" задля забезпечення інтересів працівників. 
Виконавчий директор ДП  "Український державний центр радіочастот" Гулько В.В. водночас відзначив позитивні результати від  співпраці з профспілковою організацією, що функціонує на підприємстві, та подякував  за підтримку у питаннях, які потребують погодження з профспілкою з однієї сторони та  рішень НКРЗІ, як органу, до сфери управління якого належить підприємство, з іншої.  
Одностайно прийнято рішення, що Угода між НКРЗІ та Профспілкою працівників звʼязку України на 2017 – 2019 роки виконується, а також схвалено проект Угоди на наступний період, підготовлений відповідною робочою комісією, яка була утворена сторонами переговорів 30 вересня 2019 року.