УДЦР нагороджено відзнакою "Рішення року для масового ринку"

11:39 11.09.2019
Автор:  Об'єднана первинна профспілкова організація УДЦР
Днями в Одесі відбулася V ювілейна міжнародна конференція "Telecom Ukraine 2019". 
У Конференції брали участь представники органів державної влади, народні депутати України, учасники ринку телекомунікацій, профільні асоціації, світові виробники і постачальники сучасного телекомунікаційного обладнання та окремі учасники, зацікавлені у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці. 
Також у конференції брали участь представники Державного підприємства "Український державний центр радіочастот". В рамках заходу обговорені питання щодо розвитку стратегії цифрової держави, законодавчого забезпечення розвитку ринку ІКТ в Україні, розвитку ШСД, подолання цифрового розриву, стану та перспектив впровадження технологій мобільного зв’язку  тощо. 
Під час конференції відбулася церемонія нагородження кращих компаній та персоналій галузі Telecom Awards 2019. 
В номінації Рішення року для масового ринку, проект Українського державного центру радіочастот - MNP (послуга з перенесення мобільних номерів) здобув перемогу. Держпідприємство нагороджено відзнакою 4 всеукраїнської церемонії нагородження компаній та персоналій телеком та медіа індустрії України.