Свято для дітей працівників Волинської дирекції АТ "Укрпошта"!

14:39 20.12.2019
Автор:  Профспілкова організація Волинської дирекції ПАТ "Укрпошта"
18 грудня на Центральному ВПЗ Луцьк-25 відбулось свято для дітей працівників Волинської дирекції АТ "Укрпошта". Організатором дійства стала Профспілкова організація та  адміністрація філії.
Діти з батьками підготовили листи і малюнки до Святого Миколая. Тепла родинна атмосфера панувала на святі, у віртуальній Резиденції Діда Мороза. Снігуронька, начальник ВПЗ Луцьк-25 Місюкевич Анна, зустріла малюків, запропонувала дітям намалювати і написати листи до Святого Миколая, власноручно поставити на конвертах відбиток календарного штемпеля, а потім вкинути в чарівну поштову скриньку. 
Дітлахи розповідали вірші, співали пісень, за що і отримали книжечки, розмальовки, кросворди, а також солодкі подарунки. Дід Мороз, Снігуронька разом з малятами завітали в кабінет директора, зал засідань, де проходять виробничі наради, а також на робочі місця своїх батьків. У пам’яті дітей залишаться гарні спогади і світлини зі свята.
Профспілкова організація Волині щиро вітає з новорічними та різдвяними святами. Бажаємо усім миру, здоров’я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя! Новорічні свята – це свята дива і казок, і хочеться побажати, щоб ця казка завжди залишалася в наших серцях. Нехай в рік новий збудуться найзаповітніші  мрії. 
 
Голова               В.С.Андріюк