Росіяни, не бійтеся своєї влади, майте гідність, боріться за мир і зупинення війни!

16:15 17.03.2022
Інформаційні джерела повідомляють про організацію профспілками росії 18 березня 2022 року в день анексії і окупації Українського Криму масових "Z-заходів" на підтримку так званої "спецоперації", а насправді широкомасштабної війни росії на знищення України.
Федерація профспілок України, профспілкові організації, що входять до неї, раніше вже засудили дії федерації "незалежних" профспілок росії за оправдання путінської рашистської людиновбивчої війни на Україні. Профспілки України звернулися до світової спільноти щодо виключення профспілок росії з міжнародних організацій. Організовані зі свастикою "Z" - символом війни росії проти України, федерацією "незалежних" російських профспілок акції "zа путина" "za мир", "za лнр",  "za днр", "za Крим", "za Севастополь", "za pасєю" - є нічим іншим, як танцями на людській крові. Підтримка масових убивств, у тому числі дітей і жінок, насильства, геноциду, смертей, грабежу, мародерства, залякування світу атомною зброєю, знищення лікарень, шкіл, житлових кварталів і осель, комунікації, інфраструктури та підприємств - ось їх істинне обличчя. Це не профспілки, а істинні прихвостні імперського режиму.
Z-zаходи є яскравими свідченнями й доказами для міжнародного суду та трибуналу для звинувачення росії, її влади і їх співучасників - російських профспілок і змі - у злочинах проти людяності і знищенні Українського народу.
Звертаємось до простих громадян росії: не бійтеся своєї влади, майте гідність, боріться за мир і зупинення війни, не посилайте своїх дітей та чоловіків на смерть!
Не будьте мовчазними співучасниками війни!
Не беріть участі 18.03.2022 у Z-заходах профспілок росії на підтримку війни проти України!

 
Євген Драп'ятий,

Заступник Голови Федерації профспілок України