Російські профспілки на службі у агресора

16:05 17.03.2022
18 березня 2022 року відбудеться концерт-мітинг, присвячений дню так званого возз’єднання Криму та Севастополю з Росією, на великій спортивній арені "Лужники" у Москві, про що повідомили РІА Новини у Федерації незалежних профспілок Росії (ФНПР).
"Вісімнадцятого березня о 15.00 на великій спортивній арені "Лужники" відбудеться концерт-мітинг, присвячений дню возз'єднання Криму та Севастополя з Росією. Захід проходить з ініціативи Федерації незалежних профспілок та Громадської палати Російської Федерації", - йдеться у повідомленні ФНПР.
Все це відбуватиметься у той час, коли українські міста та села піддаються безперервним бомбардуванням, гинуть діти та мирне населення. Росіяни бомбардують не лише військові, а й цивільні об’єкти. Варто лише нагадати про трагедію з бомбардуванням драмтеатру в Маріуполі та обстріл Бабиного Яру.
Врешті решт гинуть російські військові. Організаторам цього заходу ми би радили розпочати його хвилиною мовчання, хоч би за своїми військовими, які загинули виконуючи волю свого вождя. Очікується, що під час концерту буде організовано телеміст із Севастополем. У програмі заплановано виступ низки російських зірок тощо.
Все це небачений цинізм, "танці на костях на чужій болі, де кров на танцполі".
Пресцентр ФПУ