Поштовики України підбили підсумки виконання Колективного договору АТ "Укрпошта" за 2019 рік!

14:23 10.03.2020
Автор:  Об'єднана профспілкова організація Укрпошти
28 лютого 2020 року в Актовому залі Дирекції оброблення та перевезення пошти відбулася Конференція трудового колективу АТ "Укрпошта" за участю генерального директора товариства Ігоря Смілянського, голови Об'єднаної профспілкової організації Укрпошти Миколи Стародуба,  а також 134 делегатів, які представляли філії поштового товариства. 
У роботі Конференції взяв участь заступник голови ФСТ "Спартак" Григорій Верзун.
На порядок денний Конференції було винесено три питання:
1. Про підведення підсумків роботи АТ "Укрпошта" за 2019 рік.
2. Про виконання Сторонами зобов'язань Колективного договору АТ "Укрпошта" на 2016 - 2020 роки за 2019 рік.
3. Про внесення змін та доповнень до Колективного договору АТ "Укрпошта" на 2016 - 2020 роки.
Зустріч пройшла в позитивному руслі, конструктивно і динамічно. В ході Конференції було порушено широкий спектр питань - від стану справ на підприємстві та виконання заходів з охорони праці до перспектив розвитку АТ "Укрпошта".
Виступаючи перед делегатами Конференції генеральний директор товариства акцентував увагу на основних показниках діяльності колективу і розповів про подальші плани та перспективи. Ігор Смілянський відзначив, що фінансовий результат компанії за рік покращився на 1,2 млрд. грн. Чистий дохід Укрпошти від реалізації товарів, робіт, послуг у 2019 році зріс на 18,7 % в порівнянні із 2018 роком і склав близько 8,1 млрд. грн. 
Витрати на оплату праці в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли від 5,3 до 5,8 млрд. грн. Середня зарплата співробітників у 2019 році становила 6013 грн.
Вагомою подією для Укрпошти стало її визнання кращою поштою світу з розвитку експорту та те, що українська марка вперше здобула звання кращої марки Європи та світу. Також компанія у 2019 році отримала 69 млн. грн. доходу від здачі в оренду нерухомості, що вдвічі більше, ніж у 2018 році.
Серед планів поточного року генеральний директор наголосив на залученні інвестицій на суму понад 1,6 млрд. грн., які будуть спрямовані на: покращення умов праці, оновлення застарілого обладнання, автопарку, придбання засобів для захисту працівників, розбудову нової логістичної мережі тощо.
Під час Конференції генеральний директор відповів на ряд питань, які хвилюють трудовий колектив. Серед найбільш обговорюваних - поліпшення умов праці та побуту, соціальні гарантії, оплата праці, організація оздоровлення і відпочинку працівників підприємства і членів їх сімей.
З інформаціями про виконання зобов'язань Колективного договору на 2016-2020 роки за 2019 рік виступили заступник генерального директора з питань персоналу Лілія Бушіна та голова Об'єднаної профспілкової організації Микола Стародуб. Про стан охорони праці та виконання зобов'язань розділу 6 "Охорона праці" проінформував начальник управління охорони праці та пожежної безпеки Сергій Зубченко. 
Зі змінами та доповненнями до Колективного договору на 2016-2020 роки учасників Конференції ознайомила начальник відділу заробітної плати, нормування та організації праці АТ "Укрпошта" Інна Небаба.
Виступаючи на конференції представники трудових колективів товариства давали оцінку виконанню зобов'язань Колективного договору, вказували на недоліки, висловлювали пропозиції щодо покращення роботи товариства. 
На закінчення Конференція трудового колективу одноголосно вирішила вважати зобов'язання, включені в розділи 2, 6, 9, 10 Колективного договору, частково виконаними та погодила внесення змін і доповнень до Колективного договору на 2016-2020 роки.
Об'єднана профспілкова організація Укрпошти висловлює щиру вдячність директору Дирекції оброблення та перевезення пошти Андрію Рижову та голові первинної профспілкової організації Марії Загоруйко за допомогу у проведенні Конференції трудового колективу АТ "Укрпошта".