Подяка Голови ФПУ за активну участь у Всеукраїнській акції протесту!

15:42 18.10.2021
Голова СПО, Голова ФПУ Григорій Осовий висловив щиру подяку  всім учасникам Всеукраїнської акції протесту за активну профспілкову і громадянську позицію, спрямовану на захист трудових прав працівників у боротьбі за краще життя 7 жовтня у Всесвітній день дій за гідну працю.
Профспілкові працівники, активісти та члени профспілок, вкотре  публічно продемонстрували єдність, солідарність та спроможність відстоювати права людини праці та профспілок, як їх законних представників.
Він подякував керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань і попросив їх висловити слова щирої вдячності безпосередньо спілчанам, які брали участь у проведенні попереджувальної акції профспілок, зокрема тим, хто прибув з регіонів та киянам.
Григорій Осовий висловив сподівання, що другий етап Всеукраїнської акції протесту, який проходитиме в регіонах підтримають тисячі спілчан, які вийдуть на захист своїх колективних трудових прав, здобутих у результаті тривалої боротьби.
Нагадаємо, що після закінчення акції представники Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні провели зустріч з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економіки Олексієм Любченко та Міністеркою соціальної політики Мариною Лазерною, а також з головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком.
З інформацією про зустріч в Уряді та Верховній Раді України можна ознайомитися за посиланням.