Підпиши петицію, підтримай профспілки!

19:37 24.04.2020
   5 березня 2020 року на сайті Верховної Ради України в розділі "Електронні петиції" заступником голови профкому ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат" Павлом Третьяковим зареєстровано петицію: "Прошу (вимагаю) не розглядати законопроєкт № 2681 як такий, що порушує та обмежує права профспілок в Україні".
   Фахівцями Федерації профспілок України опрацьовано проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)" (реєстр. № 2681) та підготовлено відповідний правовий Експертний висновок, в якому зазначено, що законопроєкт передбачає суттєве обмеження прав і гарантій діяльності профспілок, чим порушуються норми Конституції і окремих законів України, низки ратифікованих Україною фундаментальних Конвенцій Міжнародної організації праці, Загальної декларації прав людини, Міжнародних пактів про економічні, соціальні і культурні права, та про громадянські і політичні права.
   До 5 червня необхідно зібрати 25 тисяч підписів на підтримку цієї вимоги.
   Станом на 24 квітня п.р. дану петицію підписали 4333 особи.
   Профспілка працівників зв'язку України звертається до всіх спілчан з проханням підтримати петицію, щоб не допустити розгляду вищезазначеного законопроєкту № 2681.
   Більш детально з Експертним висновком та покроковою інструкцією підписання електронних петицій можна ознайомитися за посиланням.

 
Файл для перегляду:
visnovok_fpu.pdf689 Ki
Porjadok_pidpisannja_peticii_na_saiti_VRU.pdf1,48 Mi