Перші у футзалі та кращі гирьовики і армреслери: фахівці УДЦР виграли кубки та медалі на "Іграх столичних підприємств"

17:07 25.04.2019
Автор:  Об'єднана первинна профспілкова організація УДЦР
19-21 квітня 2019 року на базі спортивного комплексу Київського національного торгово-економічного університету відбувся шостий етап розіграшу "Кубку виклику" столичної спартакіади "Здоровий киянин" – "Ігри столичних підприємств".
Спортивна збірна УДЦР показала чудову підготовку, а наші фахівці стали кращими у футзалі, гирьовому спорті та армспорті.
Серед учасників змагань також були команди підприємств: АТ "Укртрансгаз", "Укргазенергосервіс", Управління "Укргазтехз’язок", КП "Київтеплоенерго", Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, ПАТ "ФАРМАК" та інші.
У гирьовому спорті наші фахівці вибороли перші та другі місця: Олександр Кононученко посів 1 місце, а Сергій Стаценко – 2-ге у ваговій категорії до 70 кг. Сергій Гоненко став восьмим у ваговій категорії до 90 кг, Вячеслав Гоненко виборов 2-ге місце у категорії понад 90 кг, а Сергій Лук’яненко – 7-ме. З такими чудовими результатами УДЦР посів 1-ше місце в загальнокомандній дисципліні з гирьового спорту, набравши 86 балів із 90 можливих.
Гарні результати наші фахівці продемонстрували і в армреслінгу, посівши 3 командне місце серед 8 команд, завдяки 1 місцю Сергія Гоненка у ваговій категорії до 90 кг, 3 місцю Сергія Стаценка у ваговій категорії до 70 кг та Вячеславу Гоненку у ваговій категорії понад 90 кг.
Родзинкою змагань стали футзалісти, які вибороли 1 місце, обійшовши команд-суперників. Фінальну гру із КП "Київтеплоенерго" наші спортсмени виграли з рахунком 8:2. За всі ігри Сергій Очеретяний забив командам-суперникам 12 голів та став найкращим бомбардиром турніру.
Сподіваємось, що вигравши численні кубки і медалі, наші фахівці демонструватимуть відмінну спортивну підготовку та позмагаються за звання кращих в рамках наступних спортивних турнірів на KyivSpartakiada.