Оператором загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7 визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення

15:45 05.12.2019
Автор:  Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 5 грудня ухвалила рішення про створення 7 цифрового мультиплексу у смузі частот метрового діапазону 174 – 230 МГц, у який увійдуть 158 населених пунктів. Оператором загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7 визначено Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
Національна рада для технічної розробки і побудови цієї телемережі має надати Концерну РРТ її технічні характеристики згідно з висновками ДП "УДЦР".
За п’ять місяців до введення в дію загальнонаціональної цифрової телемережі МХ-7 Концерн РРТ зобов’язаний поінформувати про це Національну раду для подальшого ухвалення нею рішення про оголошення конкурсу на мовлення в мережі МХ-7, окрім територій з особливим режимом мовлення.
В.о. генерального директора Концерну РРТ Сергій Мікрюков під час розгляду цього питання повідомив, що розрахунок цього мультиплексу здійснювався на 10 програм, тож у ньому зможуть працювати 10 мовників.
Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що "це – перший мультиплекс, де ми пропонуємо не тільки телебачення, а й радіо – "Українське радіо", "Радіо "Промінь", "Радіо "Культура".