Нові можливості Соціального профспілкового квитка

16:34 12.04.2019
Автор:  Профспілка працівників зв'язку України
З метою мотивації профспілкового членства та підвищення рівня соціального захисту членів профспілок 12 квітня п.р. представники профспілкових організацій (організаційних ланок) Профспілки працівників зв'язку України взяли участь у навчанні з питань впровадження програми "Соціальний профспілковий квиток", яке проводилося Центром соціальних послуг у конференц-залі "Люм'єр" готелю "Турист" (м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 2).
Про нові можливості Соціального профспілкового квитка учасникам розповіли координатор програми Дорін Дмитро Павлович та директор Центру соціальних послуг Лунга-Федорович Яна Дмитрівна.
Під час навчання учасники ознайомилися з результатами досліджень щодо стану профспілкового руху в Україні та світі, поспілкувалися із представниками компаній-партнерів "АСКО-ДС" та "Укргазбанк", які детально розповіли про переваги, що надаються власникам профспілкового квітка, отримали консультації щодо укладення договору про співпрацю та замовлення профспілкових квитків в рамках програми.
Члени профспілок, власники Соціального профквитка матимуть можливість отримувати кваліфіковану юридичну, консультативну, інформаційну допомогу професійних юристів. Відпочиваючи в профспілкових санаторіях і проживаючи в готелях, члени профспілкових організацій можуть отримати знижку в розмірі від 10 до 15 %. Придбаваючи абонемент до спортивного клубу "Спортленд" власники карток можуть отримати знижку у розмірі 3 % до будь-якої ціни, в т.ч. і акційної.
Оператором мобільного зв'язку Lifecell розроблено тарифний план "Профспілковий" виключно для власників Соціального профспілкового квитка, який передбачає вартість пакету 40 грн. на місяць, включаючи 3 Гб Інтернету, 100 хвилин на інших операторів, безліміт всередині мережі.
Мережами АЗС Amic, WOG, Glusco надаються знижки в розмірі від 1,5 до 2 грн./л на бензин та 0,40 – 0,50 грн/л на газ на місяць. 
Всеукраїнська мережа супермаркетів "ЕКО-маркет" надає знижку 3 %, великі аптечні мережі: "Аптека низьких цін", TAS, медична лабораторія Synevo надають знижки від 5 до 10 %. 
На завершення презентації було підраховано приблизну суму економії родини із середнім рівнем достатку, яка протягом року завдяки картці отримувала пільги та знижки, що надаються при покупці продуктів харчування, лікуванні, заправці авто, користуванні мобільним зв'язком та ін.., вийшла сума –7 тис. грн. заощаджень на рік.
Як зазначили організатори навчання наразі ведуться перемовини з багатьма іншими партнерами, що сприятиме популяризації профспілкового руху в цілому.
Профспілка працівників зв'язку України рекомендує профспілковим організаціям (організаційним ланкам) розглянути питання впровадження програми "Соціальний профспілковий квиток" на засіданнях виборних профспілкових органів усіх рівнів.