Команда УДЦР - срібний призер чемпіонату "Снайпер Столиці"

12:40 17.05.2021
У Києві 13 травня відбулись змагання з кульової стрільби "Снайпер столиці", які щорічно проходить у рамках Спартакіади "Здоровий киянин" за підтримки Департаменту молоді та спорту і Київської міської організації ФСТ "Спартак". Захід проводився з дотриманням всіх карантинних норм та рекомендацій по запобіганню поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). 
У цьогорічному чемпіонаті команда Українського державного центру радіочастот у складі Світлани Сербіної, Тетяни Галушко, Петра Агапова, Вячеслава Гоненка, Юрія Сунко у напруженій боротьбі з суперниками виборола ІІ місце серед 27 команд столичних підприємств та організацій, загальною кількістю 100 спортсменів.
Учасники змагань виконували 13 пострілів із гвинтівки СМ-2 з діоптричним прицілом, постріли виконувались у положенні лежачі з дистанції 50 метрів. До заліку зараховувались кращі 10 пострілів. Змагання проводились окремо серед жінок та окремо серед чоловіків.
У командному заліку Світлана Сербіна вибила 95 очок із 100, Вячеслав Гоненко вибив 95 очок із 100, Юрій Сунко вибив 94 із 100 і в сумі команда здобула 284 бали та звання срібного призера чемпіонату "Снайпер Столиці".
"Щороку на змаганнях виступають досить сильні суперники, показуючи високі результати особливо під час "вогняного рубежу". Для нашої команди це чудова мотивація – підготуватися ще краще, щоб показати найвищі результати на наступних змаганнях із кульової стрільби", - розповіла Світлана.
Вітаємо спортсменів та бажаємо їм перемог і високих результатів. Збірна спортсменів УДЦР уже готується до наступних змагань – "Ігор столичних підприємств", які пройдуть незабаром у Києві.
Голова ОППО УДЦР                Любов Пінчук