ХІV Спартакіада працівників Укрпошти: спритність, сила і командний дух

16:21 19.09.2019
Автор:  Об'єднана профспілкова організація Укрпошти
З 11 по 13 вересня у смт Затока Одеської області на базі курортного пансіонату "Рута" відбулася традиційна ХІV Спартакіада працівників Укрпошти. Поштовики змагалися за звання кращого у спритності, влучності, швидкості та витримці. Організувала спортивний захід для працівників компанії Об’єднана профспілкова організація Укрпошти та фізкультурно-спортивне товариство "Спартак".
У змаганнях взяли участь збірні команди 26 дирекцій компанії. Спортивні досягнення поштовики демонстрували у п’яти видах спорту: гирьовий спорт, дартс, шашки, настільний теніс та легкоатлетичний крос. Також команди змагалися за призові місця з бігу (стрибків) у мішках. А керівники свою влучність демонстрували у стрільбі з пневматичної зброї (пістолет або гвинтівка).
За результатами загальнокомандного заліку третє призове місце посіла команда Житомирської філії, друге –  спортсмени Київської філії. А от найспритнішими виявилися працівники Полтавської філії, які своєю наполегливістю, вправністю і спортивною майстерністю продемонстрували абсолютну першість.
Найсильнішими у гирьовому спорті у ваговій категорії до 70 кг стали Сергій Сєчка із Херсонської філії (І місце), Ярослав Садиков із Донецької (ІІ) і Олександр Воробей із Рівненської дирекції (ІІІ). У ваговій категорії до 90 кг І місце посів Юрій Лисак із Кіровоградської філії, ІІ – Костянтин Омельчук із Хмельницької, ІІІ – Віктор Потапенко із Одеської філії. У ваговій категорії понад 90 кг першість здобув Едуард Сульниченко (Полтавська філія), ІІ місце виборов Андрій Дрижерук (Сумська дирекція), ІІІ – Леонід Грищенко (Вінницька філія).
У змаганнях з дартсу найвлучніше попадали в ціль:
- серед жінок: І місце – Юлія Палюга (Івано-Франківська філія), ІІ – Олена Вижак (Житомирська філія), ІІІ – Юлія Склезь (Волинська філія);
- серед чоловіків: золото своїй команді приніс Павло Шестопал (Полтавська філія), срібло – Віталій Гончаров (Київська філія), бронзу – Олександр Бородавко (Чернігівська філія).
Віртуозну гру в шашки серед жінок продемонстрували Майя Цигрик із Київської філії – І місце, Альона Гончар із Чернівецької філії – ІІ місце та Олена Шевченко із Луганської філії – ІІІ місце. Серед чоловіків завдяки тактичним і продуманим комбінаціям вправно зіграли Віталій Лібега із Житомирської філії – І місце, Артем Переймибіда із Хмельницької філії – ІІ місце, Степан Караван із Черкаської філії – ІІІ місце.
Найспритнішими у грі з настільного тенісу серед жінок стали: І місце – Альона Ховрич (Житомирська філія), ІІ – Лілія Теличкан (Івано-Франківська філія), ІІІ – Алла Захарова (Харківська філія); серед чоловіків свою тактику і стратегію на високому рівні продемонстрували Прохор Пугач (Полтавська філія), який посів І місце, Федір Федько (Дніпропетровська філія) – ІІ місце та Володимир Кравець (Вінницька філія) – ІІІ місце.
У легкоатлетичному кросі на 500 м серед жінок віком старші 35 років першою фінішувала Світлана Килинчук (Кіровоградська філія), другою прийшла Юлія Вихрик (Волинська філія) і замкнула трійку лідерів Юлія Подолякіна (Луганська філія). В особистому заліку з найкращим результатом перемогла Тетяна Довжик (Київська філія).
Серед жінок віком до 35 років І місце посіла Галина Лукащук (Київська філія), ІІ – Ганна Марченко (Чернівецька філія), ІІІ – Алла Клепець (Сумська філія).
Серед чоловіків у легкоатлетичному кросі на 1000 м віком старші 35 років кращі результати показали Сергій Крицул (Чернівецька філія), Владислав Висторобець (Харківська дирекція) і Володимир Попов (Полтавська філія), які посіли І, ІІ та ІІІ місця відповідно. Віком до 35 років першим фінішував Ігор Василащук (Івано-Франківська філія), другим – Владислав Ковбасенко (Черкаська філія), третім – Андрій Павловський (ЦАУ).
Окремим видом змагань, що відбувалися вперше, стала естафета "біг у мішках". Це було не лише спортивно, а й весело. І результати естафети було враховано до загальнокомандного результату. Найшвидше пробігла команда Чернівецької філії, другою фінішувала Сумська, трійку лідерів замкнула команда Київської дирекції. 
Керівники філій також долучилися до змагань. Свою спортивну майстерність і влучність демонстрували в кульовій стрільбі та дартсі. У змаганнях з кульової стрільби серед жінок І місце посіла директор Луганської дирекції Ілона Моісеєва, ІІ місце здобула директор з адміністративного забезпечення ЦАУ Тетяна Шкрюм, ІІІ – директор ДОПП Світлана Василенко. Серед чоловіків першість виборов директор Миколаївської філії Єгор Косоруков, ІІ місце посів директор Закарпатської філії Сергій Калій і ІІІ місце здобув директор Сумської філії Ігор Сумарока.
У змагання з дартсу серед жінок І місце виборола директор Луганської дирекції Ілона Моісеєва, ІІ – директор ДОПП Світлана Василенко, ІІІ – директор з адміністративного забезпечення ЦАУ Тетяна Шкрюм; серед чоловіків точно влучали у ціль директор Полтавської дирекції Андрій Рижов (І місце), директор Кіровоградської філії Сергій Протасов (ІІ), директор Дніпропетровської філії Костянтин Зівенко (ІІІ).
На початку змагань було оголошено конкурс на краще екіпірування команд. За висновками журі, найкреативніше свою команду спорядила Рівненська філія, яка посіла І місце, ІІ місце посіла Сумська філія, а третє місце заслужено присудили команді Одеської філії.
Вітаємо учасників та зичимо, щоб переможного спортивного запалу завжди вистачало на чергові професійні рекорди! Адже завдяки такій злагодженій командній роботі, яку демонстрували всі учасники філій під час змагань, компанії до снаги будь-які виклики та завдання.
Усі призери отримали золоті, срібні та бронзові медалі, а також дипломи та кубки.