Керівникам профспілкових організацій (організаційних ланок) Профспілки працівників зв'язку України

16:57 30.03.2020
Шановні колеги!

У 2020 році у профспілкових організаціях (організаційних ланках) Профспілки працівників зв'язку України стартувала звітно-виборна кампанія.
У зв'язку з  ситуацією, пов'язаною із запровадженням карантину через коронавірус з 12 березня по 3 квітня 2020 року, вжиттям заходів відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", якою продовжено до 24 квітня 2020 року дію карантину на всій території України, Профспілка працівників зв'язку України рекомендує організаційним ланкам Профспілки прийняти рішення виборних профспілкових органів щодо перенесення проведення звітно-виборних конференцій (зборів) до стабілізації ситуації.
Рішеннями виборних профспілкових органів необхідно продовжити повноваження голови, заступника голови, профкому, ревізійної та мандатної комісій і т.д. до звітно-виборної конференції (зборів).
У зв'язку з тим, що банком контролюється термін повноважень керівника профспілкової організації, у разі необхідності, на вимогу банку надавати рішення виборного профспілкового органу щодо перенесення звітно-виборних конференцій (зборів) та продовження повноважень.
                                                

З повагою
                                                   
Голова                                                                          М.М.Стародуб