Як народжується ялинкова іграшка!

17:07 05.01.2021
Автор:  Харківська обласна профспілкова організація Укрпошти
Як народжується ялинкова іграшка? Вам цікаво? Нам - теж. Щоб отримати відповідь на це актуальне передноворічне питання члени профспілки, працівники відділень поштового зв'язку міста Харкова разом зі своїми діточками відправились у подорож до унікальної фабрики, де виготовляють справжні скляні ялинкові прикраси. Таку екскурсію напередодні Нового року для своїх спілчан організувала Харківська обласна профспілкова організація Укрпошти. 
Таку фабрику ми знайшли в м. Куп'янськ Харківської області.  Снігуронька разом з казковими героями провели нас по всім виробничим цехам, щоб ми наочно познайомились зі всіма етапами створення іграшки. Найбільше враження учасники екскурсії отримали від роботи склодувів. На наших очах звичайні скляні трубки в умілих руках майстрів за допомогою вогню перетворювались на шари, бурульки та інші вироби. Потім ми побачили як в результаті хімічної реакції прозорі скляні іграшки покривались сріблом, та іншими яскравими фарбами, побачили процес сушки та найцікавіше - прикрашання іграшки.
Учасники екскурсії мали змогу і самостійно прикрасити іграшку під час майстер-класу та залишити її на пам'ять про цю дивовижну подорож. А ще залишили свої бажання у чарівній скриньці Діда Мороза. Випадково мені вдалось побачити бажання маленької Поліни, яка написала: "Хочу, щоб всі були здорові"!
Бажаємо всім міцного здоров'я та щасливого Нового року!
Ірина Каплієнко 
Голова Харківської обласної профспілкової організації Укрпошти