III звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації Хмельницької дирекції УДППЗ "Укрпошта"

13:53 25.06.2021
Автор:  ООППЗ Хмельницької дирекції ПАТ "Укрпошта"
23 червня 2021 року в Актовому залі пройшла III звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації Хмельницької дирекції УДППЗ "Укрпошта".
У роботі взяли участь 33 делегата, директор філії Микола Громов, голова Обласної організації профспілки працівників зв'язку Хмельницької дирекції ПАТ "Укрпошта" Дмитро Бойко і запрошені гості. 
До порядку денного були включені питання підведення підсумків роботи профкому за період з червня 2015 року по червень 2021 року, про роботу ревізійної комісії, про вибори профкому, президії та ревізійної комісії.
Зі звітною доповіддю про підсумки роботи профкому виступила голова Первинної профспілкової організації Тетяна Клеванська. Зі звітом ревізійної комісії про роботу за період з червня 2015 року по червень 2021 року виступила Рябчук Гафія Василівна.
Після виступу доповідачів по порядку денному виступили делегати, які дали позитивну оцінку роботі первинної профспілкової організації.
Делегатами відкритим голосуванням одноголосно головою первинної профспілкової організації на громадських засадах був обраний Беженарь Євген. Також на конференції обрано профспілковий комітет, президію та ревізійну комісію.