17:32 14.11.2019
Автор:  Профспілка працівників зв'язку України
Шановні колеги - зв'язківці!
Від імені Профспілки працівників зв’язку України щиро вітаю вас з галузевим професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!
Сьогодні наша галузь представляє собою національну інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру, яка є невід'ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, є основою для розбудови інформаційного простору, галузь, технічний розвиток якої визначає і впливає на міжнародний імідж і обороноздатність країни, є одним із критеріїв його розвитку та цивілізованості, а можливість новітніх технологій помножена на інтелект людини праці розширюють сферу комунікації, забезпечують інформатизацію нашої держави. 
Вона є унікальною тому, що єднає континенти, країни і народи, вона скорочує відстані і об'єднує серця людей.
У день професійного свята дякую ветеранам галузі, які своєю самовідданою працею розбудовували галузь і нинішньому поколінню зв'язківців, які гідно продовжують їх славні традиції. Упевнений, що професіоналізм і кращі традиції трудових колективів дозволять нам і надалі примножувати науково-технічний потенціал галузі, збільшуючи спектр і якість послуг для населення та народно господарчого сектору. Адже від нашої з вами надійної і ефективної роботи залежить не тільки гідне існування держави, а й якість життя кожного громадянина нашої країни.
Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв'язку здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у роботі, втілення у життя всіх мрій і сподівань!
З повагою
Голова Профспілки 
працівників зв'язку України                      М.Стародуб